SN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I 13. CB olarak tebrik ediyorum.

Allah’ın izni ile ERDOĞAN 13. Cumhurbaşkanı olarak Türkiye seçmeninin desteği ve güveni ile Pazar akşamı inşallah görev yenilemesi yapacaktır. Belki çok iddialı oldu değerli okurlar ancak benim sezgilerim beni yanıltmayacaktır. Benim gibi düşünen 100. Binler değil milyonlardır.

Allah’ın izni ile ERDOĞAN 13. Cumhurbaşkanı olarak Türkiye seçmeninin desteği ve güveni ile Pazar akşamı inşallah görev yenilemesi yapacaktır. Belki çok iddialı oldu değerli okurlar ancak benim sezgilerim beni yanıltmayacaktır. Benim gibi düşünen 100. Binler değil milyonlardır.
ERDOĞAN liderdir, Cumhur ittifakına 1. Turda destek verenler yanılmadığı gibi 2. Turda da yanılmayacaklardır. 1 tur gerçekten çok iddialı geçti sayım devam ederken bile seçmenlere kazandık diyecek kadar kendini kaybetmiş belediye başkanları oldu. Bu açıklamayı televizyon önünde yapmak halkı bir anda kışkırtmak de olabilirdi.
Milletvekili seçimlerinde Cumhur ittifakı zaten meclis çoğunluğunu sağlamış durumunda, gerisi kaostur. Türkiye seçmeni güçlü hükümet modeli ve istikrarın devamı için RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A destek vereceğini hissediyorum. Başta ERDOĞAN’I destekleyen partisi AKP, MHP ve diğer partiler1. Tur seçimden sonra tüm teşkilatları ile arazide gece gündüz çalışıyorlar.
Kılıçtaroğlu seçimin ertesi günü ekranların başına geçerek elini de defalarca masaya vurmak sureti ile ne kadar sıkıntılı olduğunu ve seçimi kaybettiğini vücut dili ile de ifade etti. kaldı ki Türkiye jeo stratejik olarak hiç olmadığı kadar bir sorun yumağının içerisinde bulunuyor. Allah korusun Kemal bey kazansa nasıl yönetebilir ki!!!!!!!!
Meclis çoğunluğu Cumhur ittifakında yasalar geçmez, bütçe çıkmaz, meclis çalışamaz, atamalar yapılamaz, anlaşılan o ki Türkiye çıkmaza girer. Türkiye’ye gözünü dikmiş aç kurtlar gibi bekleyen emperyalist güçlerin de tamda ekmeğine bal sürülmüş olur.
Türkiye’nin yeni yüzyılında kaos ile istikrarsız bir ortama değil de tam tersi, güçlü başkan, güçlü hükümet istikrarlı meclise ihtiyacı vardır, bunu da sağlayacak olanlar Türkiye seçmenidir. Daha seçimler sonuçlanmadı ve karşı taraf halkı ötekileştirmeye başladı bile, yazık Türkiye herhangi bir ülke değildir.
Türkiye de yaşayan insanların etnik kökenine bakılmaksızın en güzel hizmeti hak ediyorlar. Türkiye ve ERDOĞAN gerçeğini iyi idrak etmek istiyorsak ERDOĞAN öncesini iyi bilmemiz gerekiyor. Neler yaşattılar ERDOĞAN öncesinde, halk bunların faturasını çok acı bir şekilde bazen de canı ile ödedi.
Türkiye seçmeninin bilmesi gereken en önemli gerçek TÜRKİYE hedefte bir ülkedir. Türkiye de istikrarın olmasını isteye başta küreselciler , ve bilmeden bunların tuzağına düşen insanlarımız bu seçim bir milattır.
Yapılan bu seçimler Türkiye için bir beka sorunu olduğunu defalarca yazdım. Türkiye seçmesi ciddiyetin farkında ki 1. Turda cumhur ittifakı dedi. 2. Turda da ERDOĞAN diyecektir. Türkiye’nin kaybedecek zamanı yoktur, güçlü Türkiye istikrar ile sağlanır. Başta savunma hamlesi ve diğer tüm yatırımların en önemli gerçeği mille ve yerli olmalarıdır. Bu gerçeği inkar eden ancak nankör olur onunda TÜRKİYE’YE faydası değil zararı olur.
Yeni yüzyıl Türkiye’si ERDOĞAN ile yola devam edecektir, hayırlısı olsun ALLAH milletimizi şer odaklarından korusun.

Bu haber 35206 defa okunmuştur
  • senin reisin, gökhan - 07.06.2023 sENİN REİSİN.pAKİSTANS,TÜRJİ ÜLKELER,AFGANİSTANA,KENDİ DİLLERİNDE TÜRKİYE.``DE KAPIMIZ SİZE AÇIK DEYİP DAVET ETTİĞİNİ BİLİYORMUSUN. günde 300 civarında.pakistanlının iran üzerinden türkiyeye girdiğini biliyormusun..
  • nirde yaşıyon. gökhan kırdag - 26.05.2023 KENDİM ETTİM,KENDİM BULDUM DİYECEKSİN DE.İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLACAK.HA REİS UĞRUNA ÖLÜREME. NE ŞEHİTTİR NE GAZİ .GİTT İ.anla.Merkez Bankası iiflasta sen hala hayal görüyorsaun.
  • Size Şaşırıyoum. Halktan Biri - 26.05.2023 Anlamıyorum, eğitim aldığını tahmin ediyorum ama ; ekler ile bağlaçları ayıramayan, -de ekinin ayrı yazılıp yazılmasını bilmeyen, hatta büyük ve küçük harfleri nasıl kullanacağını bilmeyen birinin bu denli bir yerde çalışabilmesi tuhaf. Noktalama işareti deseniz; o ne ki sizin için. Bununla birlikte yaptığınız , manipule odaklı olduğu için etik suç da olabilir. Aldığınız parayı haketmiyorsunuz bence.

:

:

:

: